Z radością ogłaszamy wyniki naszego jesiennego konkursu! ![]()
Wszystkie zdjęcia były przepiękne – pełne barw, pomysłów i prawdziwej magii jesieni!
I miejsce: Feliks
II miejsce: Ksawery
III miejsce: Aleksander K.
Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom! ![]()
Dziękujemy dzieciom i rodzicom za zaangażowanie.